wynajem ciągników

W 2015r. wprowadziliśmy do naszej oferty wynajem ciągników rolniczych. Masz suszarnie lub gniotownik, ale brakuje Ci ciągnika odpowiedniej mocy? Ta oferta jest dla Ciebie. Posiadamy ciągniki rolnicze marki Fendt model Vario 930 i 936 o mocy odpowiednio 300 i 360 KM. Mocy na pewno nie zabraknie.

Ciągnik to jedna z podstawowych maszyn rolniczych, stosowana powszechni do wielu celów. Z myślą o tych, którzy prowadzą niewielkie gospodarstwo rolne, bądź z innych powodów potrzebują ciągnika wyłącznie okazjonalnie, Agripak oferuje wynajem ciągników na korzystnych warunkach. Skorzystaj, by sięgnąć po sprawdzony sprzęt w dobrej cenie.

Dlaczego warto się zdecydować na wynajem ciągników w Agripak?

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, od lat działającym na rynku sprzedaży i wynajmu maszyn rolniczych. W naszej ofercie czekają wyłącznie najwyższej klasy ciągniki o różnorodnych parametrach technicznych. Dzięki temu, z łatwością dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb.

Zapewniamy:
• fachową pomoc przy doborze ciągnika,
• możliwość wynajmu w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju,
• najwyższej jakości sprzęt – w pełni sprawny, zapewniający wysoką wydajność pracy,
• konkurencyjne warunki finansowe – nasze stawki są przyjazne i korzystne dla Klienta.

Po szczegóły oferty zapraszamy do naszych doradców. Wystarczy kontakt telefoniczny, by uzyskać pełną informację i nawiązać współpracę!

wynajem ciągników