wynajem ciągników

W 2015 r. wprowadziliśmy do naszej oferty wynajem ciągników rolniczych. Masz suszarnię lub gniotownik, ale brakuje Ci ciągnika odpowiedniej mocy? Ta oferta jest dla Ciebie. Posiadamy ciągniki rolnicze marki Fendt model Vario 930 i 936 o mocy odpowiednio 300 i 360 KM. Mocy na pewno nie zabraknie.

Ciągnik to jedna z podstawowych maszyn rolniczych, stosowana powszechnię do wielu celów. Z myślą o tych, którzy prowadzą niewielkie gospodarstwo rolne, bądź z innych powodów potrzebują ciągnika wyłącznie okazjonalnie, Agripak oferuje wynajem ciągników na korzystnych warunkach. Skorzystaj, by sięgnąć po sprawdzony sprzęt w dobrej cenie.

Dlaczego warto się zdecydować na wynajem ciągników w Agripak?

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem, od lat działającym na rynku sprzedaży i wynajmu maszyn rolniczych. W naszej ofercie czekają wyłącznie najwyższej klasy ciągniki o różnorodnych parametrach technicznych, tak więc z łatwością dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb.

Zapewniamy:
• fachową pomoc przy doborze ciągnika,
• możliwość wynajmu w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju,
• najwyższej jakości sprzęt – w pełni sprawny, zapewniający wysoką wydajność pracy,
• konkurencyjne warunki finansowe – nasze stawki są przyjazne i korzystne dla Klienta.

Po szczegóły oferty zapraszamy do naszych doradców. Wystarczy kontakt telefoniczny, by uzyskać pełną informację i nawiązać współpracę!