konserwacja i śrutowanie ziarna

Czy wiesz, że ześrutowane ziarno to najwyższej jakości treściwa pasza? A gdy nadwyżkę produkcyjną zakonserwujesz, możesz sporo zaoszczędzić. Nie zwlekaj więc, lecz zapoznaj się z proponowanymi przez nas usługami.
Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, nasza oferta obejmuje:

• śrutowanie ziarna,
• konserwację ziarna.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu możesz oczekiwać usług na najwyższym poziomie. W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane maszyny, które pozwalają na jednoczesne ześrutowanie, spakowanie i zakonserwowanie mokrego ziarna.

Powierz śrutowanie ziarna specjalistom

Śrutowanie ziarna to usługa, której istotą jest rozdrobnienie ziarna. Wykonując usługi w zakresie śrutowania, korzystamy z zaawansowanych maszyn. Dzięki temu proces jest niezwykle wydajny, co przekłada się na niższe koszty. Ześrutowane ziarno pozwala otrzymać znacznie tańszą i dużo bardziej przyswajalną paszę dla zwierząt – nawet do 70%.

Profesjonalna konserwacja ziarna to nasza specjalność

Niektóre ziarna (szczególnie kukurydza o wilgotności przekraczającej 16%) nie nadają się do magazynowania. Wszelkie nadwyżki produkcyjne oznaczałyby więc poważne straty. Wcale jednak nie musisz do nich dopuszczać, stosując oferowane przez nas rozwiązania.
Konserwacja ziarna to najlepszy sposób, dzięki któremu ochronisz je przed zniszczeniem. Zastosowane innowacyjne technologie sprawiają, że jest to proces niezwykle wydajny i pozostający bez wpływu na jakość konserwowanych ziaren. Zachowują one swoje wartości odżywcze oraz stają się bardziej odporne na rozwój pleśni, grzybów i bakterii.

Rozdrobnienie i zakonserwowanie ziaren to rozwiązanie, dzięki któremu możesz wiele zyskać. W porównaniu z kosztem technologii karmienia na sucho, możesz zaoszczędzić do 20 000 złotych.