Siewnik do posiewu traw

Podsiewanie traw jest efektywną metodą renowacji łąk oraz pastwisk. Wszędzie tam, gdzie doszło do degradacji plonów, warto z niej skorzystać, ponieważ pozwala uzyskać dobre efekty bez konieczności orania i ponownego zasiewu. W konsekwencji podsiew traw jest szybki i wiąże się z możliwością znacznego ograniczenia nakładu czasu i siły – zasobów, które możemy wykorzystać przy realizacji innych prac w gospodarstwie.

Dlaczego warto wykonać podsiew traw?

Ta nowoczesna metoda pozwala uzyskać pełnowartościowe plony już po ok. roku od wykonania zabiegu, koszt jej wykonania jest relatywnie niewielki, a nowoczesne maszyny takie, jak siewnik do traw pracują szybko i precyzyjnie. Dlatego też, warto się na nią zdecydować. Najlepsza pora to wczesna wiosna lub połowa czerwca. Jeśli chcesz wykonać podsiewanie, nawiąż współpracę z Agripak.

Podsiewacz traw: kup lub wynajmij w Agripak

Jesteśmy specjalistami, gdy chodzi o nowoczesne maszyny rolnicze. Zajmujemy się zarówno ich sprzedażą – oferując nowy sprzęt, i urządzenia używane – jak również wynajmem, dopasowując się do potrzeb naszych Klientów. Wszystkich zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontraktu. Gwarantujemy najlepszy sprzęt do podsiewania w konkurencyjnej cenie! Sprzęt dostarczamy na terenie całego kraju, zapewniając możliwość przeprowadzenia zabiegu podsiewu traw w najkorzystniejszym terminie.

Siewnik do posiewu traw na wynajem: Czy się opłaca?

W sytuacji, w której podsiew traw jest wykonywany sporadycznie lub dysponujemy niewielkim areałem łąki do podsiewu zakup urządzenia na własność stanowi niepotrzebny koszt, a jego przechowywanie dodatkowy problem. W takiej sytuacji zamiast kupować, lepiej wynająć siewnik do posiewu traw. Urządzenia na wynajem oferujemy na terenie całego kraju. Zapewniamy najwyższą sprawność oferowanych siewników, co przekłada się na doskonałe efekty. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących warunków wynajmu urządzenia zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.
siewnik do podsiewu traw