Cargo bagging

Proponujemy nową, mobilną metodę zakiszania młóta browarnianego, wysłodków buraczanych i innych materiałów polegającą na bezpośrednim załadunku z ciężarówki do rękawa foliowego.

Jest to najbardziej wydajna metoda załadunku materiału do rękawów foliowych ponieważ odbywa się bezpośrednio z ciężarówki do rękawa foliowego. Nie ma potrzeby rozładunku paszy na ziemie a następnie załadunku do pakowaczki lub prasy silosującej. Oferujemy dwa rodzaje zabudowy przyczepy adapterem:
– prosty tunel umożliwiający wyładunek z wywrotki do rękawu foliowego. Jest to bardzo tani adapter który można wykorzystać do zakiszania w rękawach foliowych młóta browarnianego. Adapter montowany jest na tylnej klapie wywrotki.

cargo2a cargo2

– hydrauliczny adapter prasujący. To uniwersalne urządzenie z dwoma silnikami hydraulicznymi, elektronicznym zespołem sterującym ruchomą podłogą przyczepy i ślimakami nabijającymi materiał w rękawie. Adapter zamontowany na przyczepie transportowej, spełnia role prasy silosującej i bezpośrednio nabija w rękaw różne rodzaje materiałów w tym min. młóto browarniane, wysłodki buraczane, jak również sieczkę z kukurydzy. Operator systemu reguluje siłę nabicia rękawa za pomocą hydraulicznego zespołu sterowania ruchomą podłoga, hamulcami auta i ślimakami nabijającymi.

cargo4 cargo3

W sprawie szczegółów i kosztów adaptacji pojazdu z wybraną zabudową prosimy o kontakt z działem handlowym.