wysłodki buraczane

Wysłodki buraczane – doskonała pasza dla bydła

Podczas produkcji cukru z buraków cukrowych powstaje produkt uboczny w postaci wysłodków buraczanych. To doskonały materiał na paszę dla zwierząt hodowlanych – przede wszystkim dla bydła. Wysoka kaloryczność, niski koszt zakupu i dobry balans składników odżywczych sprawia, że chętnie sięgają po nie także profesjonalni hodowcy. Wysłodki buraczane można zarówno stosować jako paszę na mokro, jak i wysuszone. Popularnym procesem jest też zakiszanie wysłodków buraczanych.

Dużą zaletą wysłodków jest również łatwość ich przechowywania, nawet przez cały rok oraz prostota podawania paszy bydłu. Najefektywniejszym sposobem konserwacji wysłodków jest zakiszanie.
Agripak oferuje wsparcie w tym zakresie. Usługa pakowania wysłodków w specjalne rękawy to najprostszy i najwygodniejszy sposób zakiszenia, pozwalający na magazynowanie kiszonki przez długi czas.

Usługę realizujemy w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju. Oferujemy również możliwość nabycia maszyn oraz środków wspomagających zakiszania. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z nami. Zapraszamy do współpracy!

wyslodki buraczane