rękawy foliowe

Agripak oferuje nowoczesne rękawy foliowe, przeznaczone do zakiszania i przechowywania pasz zwierzęcych. Jesteśmy dystrybutorem rękawów cenionego w branży producenta – firmy RKW Hyplast NV z Belgii. To jeden z liderów, gdy chodzi o rękawy foliowe i inne rozwiązania dla rolnictwa i ogrodnictwa.

Każdy rękaw foliowy marki HYPLAST powstaje przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu, spełnia oczekiwania rolnictwa na miarę XXI wieku.

To produkt:

● wykonany z wysokiej jakości polietylenu – dzięki temu, pozwala na przechowywanie w hermetycznych warunkach pasz objętościowych, ziaren zbóż i kukurydzy oraz młóta browarnianego, wysłodków buraczanych, różnego rodzaju odpadów, soli drogowej i wielu innych materiałów,
● spełniający normy jakościowe i bezpieczeństwa, wymagane na terenie Unii Europejskiej,
● dostosowany do potrzeb nowoczesnego rolnictwa,
● o większej średnicy niż produkty konkurencji – można w każdym z nich zmagazynować ok. 10% więcej surowca. Dzięki temu oszczędzasz miejsce i zmniejszasz koszty magazynowania!
● wyposażony w zestaw eksploatacyjny w cenie produktu – do każdego rękawa dołączamy taśmę reparacyjną, zaciskowe opaski oraz nóż, linijkę i marker – dla łatwiejszej obsługi.

Dobry rękaw foliowy – podstawa profesjonalnego składowania pasz

Rękaw foliowy odpowiedniej jakości to najlepsze miejsce na przechowywanie pasz. My, jako bezpośredni dystrybutor marki HYPLAST, zapewniamy szeroki wybór w zakresie rozmiarów: średnicy długości i grubości folii. To gwarancja, że otrzymasz dokładnie taki rękaw, jaki jest potrzebny.

Dodatkowo, przy zamówieniu powyżej 100 rękawów, oferujemy możliwość wykonania nadruku Twojego logo na każdym z nich. Naszym Klientom gwarantujemy także profesjonalne doradztwo przy doborze rękawów i ich sprawną dostawę w dowolne miejsce na terenie kraju.

Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z doradcami Agripak. Zapraszamy do współpracy na atrakcyjnych warunkach!

RKW Hyplast NV to belgijska firma – pionier rynku producentów rękawów foliowych, który poprzez konsekwentną pracę nad rozwojem technologii stał się liderem w branży. Aktualnie zakład jest najnowocześniejszą fabryką rękawów foliowych na świecie. Hyplast dysponuje własnym laboratorium badawczym, gdzie testowane są wytwarzane produkty, a także wyroby konkurencji. Oprócz rękawów foliowych fabryka wytwarza szereg produktów z polietylenu, dla ogrodnictwa, rolnictwa i przemysłu.
Od 2015 roku RKW Hyplast NV wszedł w skład RKW Group z Niemiec i jednocześnie Agripak stał się dystrybutorem rękawów foliowych produkowanych również przez RKV Group w tym RKW Hyplast NV.

Rękawy produkowane przez RKW Hyplast NV, to najwyższej jakości produkt wykonany z elastycznego polietylenu, umożliwiający przechowywanie, w warunkach hermetycznych, pasz objętościowych, ziarna zbóż i kukurydzy, a także młóta browarnianego, wysłodków buraczanych, różnego rodzaju odpadów, soli drogowej i innych materiałów.

Rękawy dostępne są w różnych wymiarach (średnica, długość i grubość folii). Oferujemy również dodatkowe produkty eksploatacyjne w tym wentyle odpowietrzające i szyny zamykające rękaw.
Nasze rękawy wyróżniają się spośród produktów konkurencji wieloma zaletami, w tym:
• większa średnica rękawa – w naszych rękawach można zmagazynować do 10% więcej surowca w porównaniu do rękawów konkurencji. Dzięki temu wykorzystanie rękawów jest efektywniejsze, a cena 10% niższa, co przy dużym zużyciu daje oszczędności liczone w tysiącach złotych.
• zestaw eksploatacyjny w cenie – każdy rękaw posiada taśmę reparacyjną, opaski zaciskowe, nóż, linijkę i marker – wszystko w cenie rękawa.

Przy zamówieniach powyżej 100 rękawów istnieje możliwość nadruku Państwa logo.

Pobierz

Przedstawiamy Państwu rekomendacje naszych klientów, którzy zechcieli się podzielić swoimi opiniami na temat korzyści wynikających ze stosowania rękawów do silosowania.

Chcielibyśmy niniejsza broszurą wprowadzić Państwa w świat rękawów do silosowania, których zastosowanie staję się coraz szersze. Życzymy miłej lektury.