rękawy foliowe Hytibag

RKW Hyplast N.V, który jest naszym podstawowym dostawcą rękawów foliowych, to belgijska firma należąca do niemieckiego koncernu RKW – pionier rynku producentów rękawów foliowych, który poprzez konsekwentną pracę nad rozwojem technologii stał się liderem w branży. Aktualnie zakład jest najnowocześniejszą fabryką rękawów foliowych na świecie. RKW Hyplast dysponuje własnym laboratorium badawczym, gdzie testowane są wytwarzane produkty, a także wyroby konkurencji.

Oprócz rękawów foliowych fabryka wytwarza szereg produktówz polietylenu, dla ogrodnictwa, rolnictwa i przemysłu. Rękawy produkowane przez RKW Hyplast to najwyższej jakości produkt wykonany z elastycznego polietylenu, umożliwiający przechowywanie, w warunkach hermetycznych, pasz objętościowych, ziarna zbóż i kukurydzy, a także młóta browarnianego, wysłodków buraczanych, różnego rodzaju odpadów, soli drogowej i innych materiałów.

Rękawy dostępne są w różnych wymiarach (średnica, długość i grubość folii). Oferujemy również dodatkowe produkty eksploatacyjne, w tym wentyle odpowietrzające i szyny zamykające rękaw. W naszej ofercie znajdą Państwo również rękawy produkowane przez czeską firmę Eurobagging s.r.o, która produkuje rękawy we współpracy z fińskim koncernem Rani, a także rękawy koncernu RPC-BPI.

Pobierz

Przedstawiamy Państwu relacje klientów, którzy opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach z zastosowaniem technologii zakiszania pasz
w rękawach foliowych.

Chcielibyśmy niniejsza broszurą wprowadzić Państwa w świat rękawów do silosowania, których zastosowanie staję się coraz szersze. Życzymy miłej lektury.