rękawy foliowe

RKW Hyplast N.V, który jest naszym podstawowym dostawcą rękawów foliowych, to belgijska firma należąca do niemieckiego koncernu RKW – pionier rynku producentów rękawów foliowych, który poprzez konsekwentną pracę nad rozwojem technologii stał się liderem w branży. Aktualnie zakład jest najnowocześniejszą fabryką rękawów foliowych na świecie. RKW Hyplast dysponuje własnym laboratorium badawczym, gdzie testowane są wytwarzane produkty, a także wyroby konkurencji.

Oprócz rękawów foliowych fabryka wytwarza szereg produktówz polietylenu, dla ogrodnictwa, rolnictwa i przemysłu. Rękawy produkowane przez RKW Hyplast to najwyższej jakości produkt wykonany z elastycznego polietylenu, umożliwiający przechowywanie, w warunkach hermetycznych, pasz objętościowych, ziarna zbóż i kukurydzy, a także młóta browarnianego, wysłodków buraczanych, różnego rodzaju odpadów, soli drogowej i innych materiałów.

Rękawy dostępne są w różnych wymiarach (średnica, długość i grubość folii). Oferujemy również dodatkowe produkty eksploatacyjne, w tym wentyle odpowietrzające i szyny zamykające rękaw. W naszej ofercie znajdą Państwo również rękawy produkowane przez czeską firmę Eurobagging s.r.o, która produkuje rękawy we współpracy z fińskim koncernem Rani, a także rękawy koncernu RPC-BPI.

Nasze rękawy wyróżniają się spośród produktów konkurencji wieloma zaletami, w tym:

większą średnicą rękawów – w naszych rękawach można zmagazynować do 10% więcej surowca w porównaniu do
rekawów konkurencji. Dzięki temu wykorzystanie rękawów jest efektywniejsze, a cena 10% niższa, co przy dużym zużyciu
daje oszczędności liczone w tysiącach złotych.

zestaw eksploatacyjny w cenie – wszystkie rękawy posiadają taśmę reparacyjną, opaski zaciskowe, nóż, linijkę i marker – wszystko w cenie rękawów.

Przy zamówieniach powyżej 100 rękawów istnieje możliwość nadruku logo Państwa firmy.

Dobry rękaw foliowy – podstawa profesjonalnego składowania pasz

Pobierz

Przedstawiamy Państwu relacje klientów, którzy opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach z zastosowaniem technologii zakiszania pasz
w rękawach foliowych.

Chcielibyśmy niniejsza broszurą wprowadzić Państwa w świat rękawów do silosowania, których zastosowanie staję się coraz szersze. Życzymy miłej lektury.