Rękawy foliowe Hytibag

Jesteśmy dystrybutorem rękawów foliowych RKW Hyplast N.V. Rękawy dostępne są w różnych wymiarach (średnica, długość i grubość folii). Oferujemy również dodatkowe produkty eksploatacyjne, w tym wentyle odpowietrzające i szyny zamykające rękaw. W naszej ofercie znajdą Państwo również rękawy produkowane przez czeską firmę Eurobagging s.r.o, która produkuje rękawy we współpracy z fińskim koncernem Rani, a także rękawy koncernu RPC-BPI.

Rękawy do hermetycznego przechowywania ziaren

RKW Hyplast to belgijska firma należąca do niemieckiego koncernu RKW – pionier rynku producentów rękawów foliowych, który poprzez konsekwentną pracę nad rozwojem technologii stał się liderem w branży. Aktualnie zakład jest najnowocześniejszą fabryką rękawów foliowych na świecie. RKW Hyplast dysponuje własnym laboratorium badawczym, gdzie testowane są wytwarzane produkty, a także wyroby konkurencji.

Oprócz rękawów foliowych fabryka wytwarza szereg produktów z polietylenu, dla ogrodnictwa, rolnictwa i przemysłu. Rękawy produkowane przez RKW Hyplast to najwyższej jakości produkt wykonany z elastycznego polietylenu, umożliwiający przechowywanie, w warunkach hermetycznych, pasz objętościowych, ziarna zbóż i kukurydzy, a także młóta browarnianego, wysłodków buraczanych, różnego rodzaju odpadów, soli drogowej i innych materiałów.

Alternatywa dla silosu

Rękawy foliowe umożliwiają magazynowanie pasz objętościowych. To rozwiązanie nie tylko skuteczne i wydajne, ale również ekonomiczne – zakup rękawa jest zdecydowanie niższy niż budowa silosu. Rękawy foliowe do kiszonki wpływają korzystnie na jakość surowca. Ogranicza straty składników pokarmowych w procesie fermentacji. Wysoki stopień ubicia kiszonki oaz beztlenowe warunki przechowywania dają możliwość całorocznego magazynowania ziarna lub paszy bez ryzyka strat materiału oraz jego jakości.

Elastyczne i wytrzymałe

Proponowane rękawy foliowe odznaczają się rozciągliwością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Zaletą przechowywania ziaren w rękawach foliowych jest duża elastyczność pod względem miejsca magazynowania, a także rodzaju surowca. Bardzo szerokie zastosowanie pozwala przechowywać produkty rolne, takie jak ziarna zbóż czy kukurydzy, a także substraty w postaci kiszonek. W ofercie znajduje się również rozpakowywaczka do rękawów ułatwiająca wybieranie z rękawa ziaren zbóż i kukurydzy.

Pobierz

Przedstawiamy Państwu relacje klientów, którzy opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach z zastosowaniem technologii zakiszania pasz
w rękawach foliowych.

Chcielibyśmy niniejsza broszurą wprowadzić Państwa w świat rękawów do silosowania, których zastosowanie staję się coraz szersze. Życzymy miłej lektury.