Zamknięcia do rękawów

– Stosowanie zamknięć to przede wszystkim oszczędność folii. Rękaw może być napełniony niemal w całej swojej długości. Tylko kilka centymetrów na początku i na końcu potrzebne jest aby zamknąć rękaw.

– Zamknięcia do rękawów Agripak pozwalają wyeliminować konieczność używania ziemi, opon lub desek na końcu rękawa, co powoduje efektywniejsze wykorzystanie rękawów.

– Stosowanie zamknięć do rękawów Agripak zapewnia szczelne zamknięcie rękawa foliowego, co zabezpiecza spakowany materiał przed dostępem powietrza, wilgoci, gryzoni i innych szkodników.

– Zastosowanie zamknięć gwarantuje prawidłowe zabezpieczenie materiału zmagazynowanego na końcu rękawa i eliminuje ryzyko jego popsucia.

– Raz zakupione zamknięcia można używać przez wiele sezonów.

– Przy rozładunku ziarna z użyciem rozpakowywaczki Agripak, zastosowanie zamknięć na początku rękawa pozwala rozładować ziarno do końca. W przypadku związania rękawa, kilka ostatnich ton trzeba rozładować ręcznie.

Oszczędności wynikające z stosowania zamknięć do rękawów – Agripak.

Rozmiar rękawaDługość zamknięcia na dwie strony rękawaZaoszczędzone metry rękawa przy wyładunku ładowarkęZaoszczędzone metry rękawa przy wyładunku rozpakowywaczkąIlość ton ziarna kukurydzy na m/b w danym rozmiarze rękawaIlość ton ziarna kukurydzy możliwa dodatkowo do spakowania przy użyciu zamknięć w tonach – wyładunek ładowarkąIlość ton ziarna kukurydzy możliwa dodatkowo do spakowania przy użyciu zamknięć w tonach, wyładunek rozpakowywaczką
6,5742,5285
8842,53,5148,75
9942,541610
101042,552012,5