Usługowe mieszanie pasz u klienta

Świadczymy usługi sporządzania pełnoporcjowej paszy w Twoim gospodarstwie. Mobilna mieszalnia pasz jest to maszyna łącząca w sobie śrutownik bijakowy, mieszalnik pasz oraz wiele innych podzespołów umożliwiających pobieranie zboża, obróbkę oraz transport gotowej paszy do silosu lub magazynu. Mieszalnia napędzana jest przez ciągnik, który wchodzi w skład zestawu.

Oferujemy śrutowanie ziarna zbóż i kukurydzy, mieszania surowców z możliwością dodawania komponentów, w miejscu wskazanym przez klienta. Mobilna mieszalnia pasz zapewnia przygotowanie jednorodnej, idealnie wymieszanej paszy gotowej do bezpośredniego skarmienia. W skład usługi wchodzi pneumatyczne pobieranie i ważenie zboża, śrutowanie na
bijakach, precyzyjne mieszanie z możliwością dodawania komponentów, wyładunek pneumatyczny w wyznaczone miejsce.

Oszczędzaj pieniądze i nie przepłacaj
Sprzedając wyprodukowane zboża i kupując pasze pełnoporcjowe rolnik traci podwójnie. Po pierwsze traci na słabej cenie zbóż nieadekwatnej do poniesionych nakładów, po drugie na wysokiej marży producenta paszy pełnoporcjowej. Mobilna mieszalnia pasz sporządzi pełnowartościową paszę nawet o kilkaset złotych taniej od paszy gotowej z zakupu!

Zyskaj dodatkowy czas, szanuj zdrowie
Śrutowanie zboża w gospodarstwie jest praco- i czasochłonne, ponadto mało wydajne maszyny hałasują i wytwarzają dużo pyłu. Mobilna mieszalnia pasz to wydajność ok. 10t/h bez zbędnego pyłu i hałasu.

Jakość = Zysk
Jakość ześrutowania ziarna oraz wymieszanie z dodatkami białkowymi, mineralno-witaminowymi decyduje o przyswajalności paszy, co bezpośrednio przekłada się na zysk. Mobilna mieszalnia pasz pobierając komponenty waży je, rozdrabnia i miesza w sposób zapewniający optymalną homogenność paszy.

Sprzedaż
Oprócz usług mieszania pasz oferujemy sprzedaż mobilnych mieszalni pasz różnych wydajności. W sprawie szczegółów
oferty prosimy o kontakt z działem handlowym.